fbpx

Otsing

Kitarrikontsert: Matteo Laurenzi 11.04.2024 | 17.00

Adamson-Ericu muuseum
Täispilet: Adamson-Ericu muuseum
9 €
  • Perepilet: Adamson-Ericu muuseum
    18 €
  • Sooduspilet: Adamson-Ericu muuseum
    6 €
  • Toetajapilet: Eesti Kunstimuuseum
    20 €
Kontsert

Kitarrikontsert: Matteo Laurenzi

Kitarrikontserdil astub üles Matteo Laurenzi kerge ja hubase kitarrimuusikaga. Kava algab renessansiajastu muusikaga, seejärel läbides barokki, klassitsismi ning hilisromantitsismi heiloojate loomingu ning jõudes lõpuks 20. sajandisse kerge Brazilia muusikaga.

Kontsertil kohtume heliloojate nagu Luiz de Narvaez, Alonso Mudarra, Gaspar Sanz, Matteo Carcassi, Mauro Giuliani, Francisco Tarrega, F.M. Torroba ja Z. de Abreu loominguga.

Matteo Laurenzi sündis Roomas 1989. aastal. Kitarriõpingud alustas ta 2004. aastal Tallinna Muusikakoolis, Aleksandri Statsenko kitarriklassis ning jätkas 2008. a Georg Otsa nimelises muusikakoolis Tiit Petersoni kitarriklassis. 2014. aastal omandas magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Kristo Käo ja Heiki Mätliku juhendamisel.
Laurenzi täiendanud end mitmetes meistriklassides hinnatud kitarriprofessorite käe all ning osalenud erinevatel konkurssidel. Laurenzi töötab kitarriõpetajana Nõmme muusikakoolis ja Püha Johannese huvikoolis, varasemalt on ta õpetanud ka Tallinna Muusika Keskkoolis.