fbpx

Otsing

Avaldatud 03.06.2024 | 16.50

Eesti Kunstimuuseum toetab Pardirallit ja sai suure südamega muuseumi tiitli

""
Pardiralli toetaja märgis

Eesti Kunstimuuseum on üks Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu poolt ellu kutsutud heategevusliku ürituse Pardiralli tänavustest toetajatest. Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit tunnustas muuseumi toetuse eest suure südamega kultuuriasutuse tiitliga.

Eesti Kunstimuuseum on Pardirallile pannud auhinnaks välja kümme pere ühispiletit, mis võimaldab aasta jooksul perel külastada kõiki viit filiaali.

Pardiralli toimub 7. juunil Kadrioru pargi kanalites ning sellele saab kaasa elada kohapeal ja ka ETV ekraanil toimuva ülekande vahendusel algusega kell 18.45. Sel aastal on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidul valmidus võiduujumise starti lubada lausa rekordilised 20 000 parti.

Pardiralli eesmärk on läbi pardinumbrite müügi toetada vähihaigete laste peresid. Tervisekassa rahastab küll enamikke ravisid, kuid sageli ei piisa elu raskeimasse võitlusesse sattunud lapsele ja perele üksnes ravimist, vahel on puudu ka lihtsamatest asjadest – lapse arengut toetavatest tegevustest, psühholoogiliselt toest või ka rahalistest vahenditest, et võimaldada ravi väljaspool Eestit, kui ravivajadus on tekkinud teises riigis. Siin tulebki appi Pardiralli ja Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit, et võimaldada nendel lastel ja peredel keskenduda haiguse ravile ja homsele.

Pardiralli parte saab osta siit.