fbpx
Otsi...

Turismifirmadele ja giididele

Turismifirmale

Eesti Kunstimuuseumil on tihe koostöö erinevate turismifirmadega. Kui soovite regulaarselt vahendada Kumu kunstimuuseumi ja teiste Eesti Kunstimuuseumi filiaalide külastusi ja teenuseid, sõlmime teiega koostöölepingu.

Lepinguliste koostööpartnerite mugavamaks ja kiiremaks teenindamiseks on loodud e-tellimiskeskkond, mille kaudu saab teha broneeringuid ning tellida giidi- ja lisateenuseid.

Info saamiseks ja lepingu sõlmimiseks palume pöörduda:
Piret Järvan
turundus- ja teenindusvaldkonna juht

Giidile

Muuseumis on lubatud ekskursioone läbi viia vaid koolituse läbinud atesteeritud giididel, kelle töötõendiks on Eesti Kunstimuuseumi giidi rinnasilt.

Annika Teras

publikuprogrammide kuraator
Eesti Kunstimuuseum soovib pakkuda külastajatele meeldivat külastuskogemust. Palume järgida head tava, et hoida muuseumi varasid ja arvestada kaaskülastajatega.

Oleme tõhustanud meetmeid, et muuseum oleks paik, kus viirustesse nakatumise oht oleks võimalikult väike – puhastame ja desinfitseerime regulaarselt enamkasutatavaid pindu ‒ eelkõige enne ja pärast gruppide külastusi. Meie teenindajad kasutavad kaitsevahendeid. Muuseumide sissepääsudes ning kassades on olemas käte desinfitseerimise vahendid. Oma infolettidele ja kassadesse oleme paigaldanud pleksiklaasid. Kõik soovijad saavad meie muuseumide poodidest osta muu hulgas ka näomaske.

Külastajatelt ootame eelkõige 2+2 reegli järgimist ja kätepesu ning desinfitseerimisvõimaluste kasutamist. 2+2 reegel tähendab, et korraga võib koos olla 2 inimest ja hoida tuleb 2-meetrist vahet.

Gruppide maksimumsuuruseks on 34 inimest.

Külastaja meelespea

Muuseum ajutiselt suletud kuni 12nda novembrini
Täpsem info


Ole kursis meie sündmustega!

Liitu uudiskirjaga siin!