Otsi...
20.10.2020 | 17.30

Teistmoodi teisipäev

Adamson-Ericu muuseum
Hind osalejale
12 €

Kursuse eest tasumine muuseumi kassas.
4 korra sooduspääse 40 €. 

Olev Subbi. Kuldne kauss. 1967. Eesti Kunstimuuseum
Olev Subbi. Kuldne kauss. 1967. Eesti Kunstimuuseum
empty-image
20.10.2020 | 17.30

Teistmoodi teisipäev

Adamson-Ericu muuseum
Hind osalejale
12 €

Kursuse eest tasumine muuseumi kassas.
4 korra sooduspääse 40 €. 

Publikuprogramm
Töötuba

Täiskasvanute kunstistuudio

Kunstistuudiot juhendab maalikunstnik Anne Parmasto.

Kunstistuudios analüüsitakse Olev Subbi ühe näitusel eksponeeritud teose kompositsiooni. Juhendaja Anne Parmasto käe all teostatakse selle protsessi käigus värvidega paberil mitmeid analüüsiviise ja uuritakse, mis juhtub, kui 

Anne Parmasto on mitmekülgne ja tunnustatud maalikunstnik. Muu hulgas on ta loonud nii suureformaadilisi, erksatele vastandvärvidele toetuvaid ja emotsioone väljendavaid abstraktsioone kui ka eksootilistes ja looduskaunites paikades maalitud maastikuetüüde. Ta on esinenud arvukate isiku- ja grupinäitustega nii Eestis kui ka välismaal.

Anne Parmasto on lõpetanud Eesti Riikliku Kunstiinstituudi maalikunsti eriala teatridekoraatori lisaerialal. Aastast 1998 on ta Tartu Ülikooli maalikunsti dotsent. Parmasto on Tartu Kunstnike Liidu liige (2002), Rabnitztaleri kunstnike grupi liige (Austria, 2000), Eesti Maalikunstnike Liidu liige (1995) ja Eesti Kunstnike Liidu liige (1993). 2002. aastal pälvis ta Ado Vabbe preemia (Tartu linna ja Tartu Kultuurkapitali koostöös välja antav tunnustus visuaalse kunsti valdkonnas tegutsevale isikule või isikute rühmale, kelle loometöö on tähelepanuväärsel moel rikastanud Tartu kunstielu).

Inspireerivas muuseumikeskkonnas kohtutakse neli korda poolaastas teisipäeva õhtuti, et omandada erinevaid kunstitehnikaid ja -võtteid. Täiskasvanud huvilisi juhendavad professionaalsed kunstnikud, kelle käe all õppides valmivad põnevad kunstiteosed. Töötubades osalemine ei nõua eelnevaid oskusi ega kogemusi. Oodatud on kõik huvilised. Vahendid saadakse kohapeal.

Töötubadesse palume eelnevalt registreerida, osalustasu 1 × 12 € / 4 korra sooduspääse 40 €.

Info ja registreerumine: