Otsi...
Püsinäitusel

Kunsti kevadesse: muuseumitunnid

Adamson-Ericu muuseum
Hind osalejale
4,5 €
Muuseumitund „Laval ja lõuendil“. Foto: Adamson-Ericu muuseum.
empty-image
Püsinäitusel

Kunsti kevadesse: muuseumitunnid

Adamson-Ericu muuseum
Hind osalejale
4,5 €
Gümnaasium
I kooliaste
II kooliaste
III kooliaste
Lasteaed
Muuseumitund

Adamson-Ericu muuseum avab külastajatele uksed 19. mail ning avamise järgselt on muuseumisse oodatud ka laste- ja õpilasgrupid. Muuseumitunnid elavdavad koduõppe rutiini ja muuseumikülastus annab põhjuse veel enne õppeaasta lõppu klassi või rühmaga kokku saada, et koos üks mänguline ja huvitav hommikupoolik või pärastlõuna veeta. 

Selleks, et muuseumikülastus oleks kooskõlas eriolukorra järgsete nõuetega oleme kohandanud muuseumitundide ülesehitust, kasutusele võtnud mitmed abinõud ja uuendanud külastustingimusi. Sel kevadel saame teile pakkuda järgmist muuseumitundi:

Kõnelused kunstist
Kõigile vanuseastmetele  

Püsiekspositsiooni tutvustus (Adamson-Ericu elu ja looming) või Olev Subbi muuseumitunni „Ideaalmaastikud“ ainetel, õpetaja eelneval valikul.  

Nii näitusesaalis kui õuealal tutvutakse kunstniku loominguga, arutletakse ja vesteldakse, mängitakse ja nuputatakse. Vaadeldakse ja analüüsitakse mõnda teost lähemalt. Originaaltunni kirjeldus siin.

Märksõnad: Adamson-Eric, püsiekspositsioon, Olev Subbi, ideaalmaastikud, kunstiteoste analüüs, vestlused kunstist 

Kohaldatud muuseumitund on tavapärastest lühem ja ei sisalda käelisi tegevusi. 

Suuremad kui 10-liikmelised grupid jagatakse kahte rühma, muuseumitundides on tagatud 2+2 reegel. Tutvuge külastustingimustega siin.

 Tundide tellimine:

Ole kursis meie suvesündmustega!

Liitu uudiskirjaga siin!