Otsi...

Otsing

Otsi näitusi, kontserti...

Kunstikelder

Kunstikelder

Näituse „Olev Subbi. Värvidega ideaalmaailma otsingul“ raames
13. märts – 23. august 2020

Adamson-Ericu muuseumi Kunstikelder on muuseumi lahtiolekuaegadel avatud kõigile külastajatele. Olev Subbi näitusest inspireeritud nii väikesele kui suurele külastajale mõeldud tegeluskeskkond pakub võimalusi end loominguliselt väljendada. Lisaks saab keldris aega võtta, et nautida kunstniku loomingust ülevaadet andvat videot.

Olev Subbi loomingus mängivad värvid olulist rolli. Tema teoste koloriit on rikkalik ja paeluv. Kunstikeldri esimeses ruumis ootavad külastajat tegevused, mille kaudu saab sellesse kaunisse värvide maailma süveneda, tuvastada ja jäljendada kunstniku toonikasutust ning teha mõtteline samm ka ideaalmaailma koos selle lõhnade, tundmuste ja maastikega. Keldri ülesanded innustavad märkama, avastama, meenutama, looma, mõtisklema ja unistama.

Tagumises ruumis saab vaadata filmi „Õnnemaastikud. Olev Subbi“ (autor ja režissöör: Kalev Lepik, Artes Film OÜ, 2015). Film on eestikeelne, ingliskeelsete subtiitritega. Kestus: 47 min.

Kunstikelder on sündinud ideest, et iga külastaja saaks ka ise soovi korral kunstimuuseumis ennast loominguliselt väljendada. Kunstikeldri tegevused muutuvad vastavalt vahetuvatele näitustele. Kunstikeldrit võivad külastada nii täiskasvanud kui ka lastega pered. Kõik vahendid ja juhendmaterjalid on olemas kohapeal, keldri külastamine on muuseumipileti ostnutele tasuta.

Oleme ajutiselt suletud
Saa osa meie veebiprojektidest!
Klõpsa siia!