Peredele

„Mängult või päriselt“ 

Tule ja avasta koos Hr. Pintsli ja Pr. Pliiatsiga, mida toredat tema teoste keskel päriselt mängida õnnestub! Lõbusate tegevuskaartide abil saab mängida viit erinevat kunstnikumängu, mis on inspireeritud Adamson-Ericu teostest ja eluloost. Iga pere võib valida talle sobiva mängu või teha läbi kõik viis: “Mäng auto…portreega”; “Nöörimäng”; “Prügikastiluule mäng”; “Puhkusemäng kividega”; “Materjalaimäng”. Muuseumi külastamiseks/mängujuhise läbimängimiseks kulub umbes 40 minutit. Tegevuskaardid väikelastega peredele loodi Laste ja noorte festivali “Avatud Mänguväljad” raames ning on nüüd kasutusel muuseumi püsinäituse II korrusel. Soovitame mängude juhistega tutvuda juba enne muuseumisse tulekut.

Olete samuti oodatud osalema meie nutiseikluses “Päikese tagasitoomine” või meisterdama Kunstikeldris muuseumi lahtiolekuaegadel K–P 11.00–18.00.

Grupiga tulekust (alates 6 in) on soovitatav eelnevalt teatada muuseumisse tel 6445838 või liisi.selg@ekm.ee

Osalemine muuseumi piletiga: täispilet 5 €, sooduspilet 4 €, perepilet 10 €. Eelkooliealised lapsed tasuta.

Lapsevankrid on võimalik jätta muuseumi eeskotta või kinnisesse siseõue. Treppide tõttu lapsevankriga muuseumi ekspositsioonis liikuma ei pääse. Vajadusel küsi abi turvatöötajalt või saaliteenindajatelt.